AMBASADORZY

Marlena Scharmach

Ambasador i współwłaściciel marki Koko Marle Instagram: marlena.scharmach Marlena to stylistka, która prowadzi własny salon (Sisters Salon Urody) w Starogardzie Gdańskim od 2014 roku, który na Facebooku obserwuje ponad 8000 ludzi. Świadczy kompleksowe usługi fryzjerskie, specjalizuje się w koloryzacji i przedłużaniu włosów. W jej salonie poczujesz się jak u przyjaciółki. Najważniejsze są dla niej więzi, poczucie bezpieczeństwa i zaufanie, którym obdarzają ją Klientki z całej Polski. Posiada liczne certyfikaty, wyróżnienia oraz cieszy się opinią eksperta, a prywatnie spełniona Żona i mama trójki dzieci. Jako osoba znakomicie znająca branżę fryzjerską jest naszym głównym ambasadorem oraz współwłaścicielem marki.

Kamil Mazur

Doświadczony fryzjer-stylista fryzur. Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczął w wieku 15 lat, jeszcze w szkole średniej. Prace w zawodzie jako fryzjer rozpoczął w 2003 roku, natomiast od roku 2012 jest właścicielem salonu fryzjerskiego Suszarka w Gdańsku. Kamil to osoba doświadczona i świadoma swojego zawodu. Znajomość zasad obowiązujących na zapleczu sceny podczas pokazów modowych oraz fryzjerskich nie jest mu obca. Na swoim koncie ma liczne współprace ze znanymi osobowościami min Joanną Kulig, Anną Przybylską czy światowej sławy Andrea Bocelli. Współpracował również przez 3 sezony z marką odzieżową Grecy Wolf oraz Michałem Zielińskim, laureatem konkursu Project Runway. Jego mocną stroną są strzyżenia i koloryzacje. Prywatnie mąż Malwiny i tata 7-letniego Konstantego.

Marcin Grajewski

Pracuje 16 lat w zawodzie. Jego doświadczenie poparte jest licznymi szkoleniami. Spędził między innymi 13 lat w akademiach włoskich, gdzie pracował z najlepszymi wirtuozami nożyczek, takimi jak Alessandro De Stefano czy Luca Sereni. Od 10 lat prowadzi firmę w Gdyni, gdzie znany jest również jako „psycholog włosów”. Specjalizuje się w strzyżeniach i koloryzacjach. Magik blondów. Prywatnie chłopak o wielkim sercu, uwielbiany przez swoje Klientki.